Ballina Lajme Skënderbeu nuk pyet për rënien nga Kategoria, gati firma me një portier

Skënderbeu nuk pyet për rënien nga Kategoria, gati firma me një portier

177
0
Our Sponsor

Një problem tjetër te Skënderbeu i sezonit të ri që nuk është zgjidhur ende, ështe reparti i portës.

Bekim Rexhepi do largohet në fund të sezonit, pasi përfundon huazimi dhe Shkëlzen Ruci ende nuk e ka të sigurt qëndrimin e tij në Korcë.

Në këto kushte, drejtuesit janë vënë në kërkim të një portieri të ri dhe emri i parë është ai i gardianit të Pogradecit, Herdi Alliu.

Our sponsor

 

23-vjeçari bëri një sezon të mire me liqenorët dhe duket një portier me të ardhme, ndaj Skënderbeu ështe vënë në gjurmët e tij.

Me shumë mundësi, klubi korccar do tentojë ta afrojë në skuadër pogradecarin dhe t’ia besojë atij ccelsat e katërkendëshit për sezonin e ardhshëm.

 

Artikulli paraprakPikantet e Skënderbeu-Laçi/ Rusta bën “zap” lojtarët, Skënder Gega mbikëqyr nga… tribuna
Artikulli tjetërSkënderbeu nuk fiton kurrë, ja rekordi negativ i korçarëve në transfertë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu