Our Sponsor

Skënderbeut i duhet të bëjë pa Ardit Nikajn në ndeshjen me Partizanin. Sulmuesi shkodran ka plotësuar numrin katër të kartonave të verdhë në fitoren 1 me 0 ndaj Erzenit.

 

Trajneri Gvozdenovic duhet të mendojë tashmë për zëvendësuesin e tij, kur kanë mbetur dhe 6 ditë nga ndeshja në stadiumin “Arena e Demave”. Kujtojmë se Nikaj la fushën e lojës në minutën e 72’ kundër Erzenit për Kosta Vangjeli.

Our sponsor

 

Korçarët aktualisht mbajnë vendin e katërt, që të çon në “final 4”. Me 21 pikë pas 15 javëve, ata do mundohen të ruajnë ecurinë e fundit me katër ndeshje pa humbje.

Artikulli paraprakSkënderbeu “ndjek” Kupën
Artikulli tjetërDISIPLINA/ Tirana dhe Partizani 7 milionë lekë gjobë për derbin, e pëson edhe Skënderbeu (VENDIMET)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu