Ballina Europe Skënderbeu – Partizan Beograd, biletat në shitje

Skënderbeu – Partizan Beograd, biletat në shitje

158
0
Our Sponsor

Të enjte, 19 Tetor, ora 21:05, Ujqërit presin në stadiumin ‘Elbasan Arena’, Partizanin e Beogradit. Takim i vlefshëm për fazën e grupeve të UEFA Europa League.

Ujqërit në kërkim të fitores për të mbajtur hapur shanset për të kaluar më tej. Ju bëjmë thirrje tifozëve për mbështetje maksimale në këtë takim mjaft delikat. Bashkë më të fortë, të bashkuar për të vijuar ëndrrën europiane.

Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Our sponsor

Tribuna G dhe C – 500 Lekë

Tribuna E, D dhe F – 700 Lekë

Tribuna A1, A2, A3, A4 – 2000 Lekë

Tribuna B1, B2, B4, B5 – 2000 Lekë

Tribuna B3 – 3000 Lekë

Tribuna VIP – 6000 Lekë

PIKAT E SHITJES – Biletat mund ti blini prej ditës së nesërme tek pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit në Korçë. Në ditët në vijim do ju njoftojme dhe për pikat e shitjes dhe oraret në qytetet Elbasan dhe Tiranë.

TRANSFERTA – Për këtë transfertë klubi ka vendosur sërish transport falas për tifozët që dëshirojnë të ndjekin ekipin në ‘Elbasan Arena’. Detajet e udhëtimit do publikohen në vijim.

ORGANIZIMI – Biletat për takimin e radhës për shkak të rëndësisë së veçantë që mbart takimi do të jenë të personalizuara dhe hyrja në stadium do të bëhet ne kartë identiteti. Tribunat D, E dhe F do të shiten vetëm në qytetin e Korçës. Klubi prej javësh në bashkëpunim me UEFA, policinë e shtetit dhe Security janë duke marrë masat e nevojshme për mbarëvajtjen e këtij takimi. Lutemi të gjithe tifozëve që ky takim të mbetet brënda ‘kornizave’ të futbollit për të mos dëmtuar për ndeshjet në vazhdim klubin.

Qëllimi ynë si klub por besojme edhe për tifozët e zjarrtë bardhekuq është fitorja dhe kalimi i grupeve. #bashkëiadalim

Artikulli paraprakDaja kërcënon përsëri kroatët: Hap i madh para, në Elbasan do shihni Skënderbe tjetër
Artikulli tjetërDel ne shitje website dhe faqja e fb e ksskenderbeu.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu