Ballina Lajme Del ne shitje website dhe faqja e fb e ksskenderbeu.com

Del ne shitje website dhe faqja e fb e ksskenderbeu.com

91
0
Our Sponsor

Njoftim!
Per shkak te mungeses se kohes per angazhimin me faqen dhe websitin ksskenderbeu.com, jemi te detyruar ti nxjerrim ne shitje! Kusht per bleresin eshte te jete korcar dhe tifoz i skenderbeut, preferohen bleresit te jene ndoshta dhe nga klubi! Faleminderit!

Artikulli paraprakSkënderbeu – Partizan Beograd, biletat në shitje
Artikulli tjetërEkipi mbyll përgatitjet për Kamzën

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu