Ballina Demtime Josa teston formacionin, Progni në vend të Lilajt

Josa teston formacionin, Progni në vend të Lilajt

133
1
Our Sponsor

Trajneri Josa ka nisur nga dje të zbulojë formacionin e ndeshjes të së martës. Ra në sy aktivizimi i Prognit në vendin e Lilajt, pasi korçari është në dyshim. Përkrah tij kaq enë kapiteni Shkëmbi, Latifi në të djathtë të mesfushës dhe Berisha në të majtë. Porta dhe mbrojtja janë të palëvizshme me Shehin, Vangjelin, Radasin, Osmanin dhe Arapin.

Dyshja e sulmit do të përbëhet nga Salihi dhe Hristov, dy blerjet e fundit. Nëse Lilaj bëhet gati, Progni kthehet në vendin e tij dhe Latifi qëndron në stol.

Artikulli paraprak“Ujqërit e dëborës” fillojnë organizimin për në Belfast
Artikulli tjetërShehi: Me Skënderbeun në grupe, me Shqipërinë në Europian

1 Koment

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu