Ballina Klubi Skuadra Portiere Aldo Teqja

Aldo Teqja

Aldo Teqja është një futbollist profesionist shqiptar i cili luan si portier për KF Skënderbeun dhe ekipin kombëtar shqiptar U21.

Lindur: May 4, 1995 (vjeç 22), Tirana
Gjatësia: 1.96 m
Ekipi Aktual: KF Skënderbeu Korçë
Pozicioni: Goalkeeper