Ballina Lajme Skënderbeu rikthen 4 huazime, në provë edhe një mbrojtës nga Dinamo

Skënderbeu rikthen 4 huazime, në provë edhe një mbrojtës nga Dinamo

72
0
Our Sponsor

Ekipi i Skënderbeut ka zhvilluar ditën e sotme seancën e dytë stërvitore, në aneksin e stadiumit “Skënderbeu”. Korçarët edhe pse me disa titullarë që mungojnë, kanë kthyer nga huazimet plot katër lojtarë, si Hoxhaj, Lulaj, Bushi dhe Osmanllari.

Ndërkohë, një emër i ri që binte në sy tek bardhekuqtë ishte emri i Ilir Allmuçës. Mbrojtësi 21-vjeçar, ka filluar nga sot një provë tek Skënderbeu, ku ka besim se mund të konfirmohet. Gjithsesi, do të jetë trajneri i ri, Orges Shehi, që do të thotë fjalën e fundit. Allmuça ka qenë pjesë e Dinamos në sezonin e kaluar.

Our sponsor
Artikulli paraprakSkënderbeu zyrtarizon stafin e Shehit, konfirmohet faza në Greqi
Artikulli tjetërLulaj dhe Hoxhaj të lumtur për rikthimin: Do të jemi protagonistë, Shehi një lider

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu