Ballina Lajme Zbulohet personi që sulmoi me grushte presidentin e Skënderbeut

Zbulohet personi që sulmoi me grushte presidentin e Skënderbeut

207
0
Our Sponsor

Në minutat e para të ndeshjes mes Skënderbeut dhe Vllaznisë, u regjistrua në episod i turpshëm.

Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, u godit me grusht, nga një prej të pranishmëve në tribunën VIP.

Kskenderbeu.com, zbulon ekskluzivisht se personi që goditi Takajn, është babai i lojtarit të Skënderbeut, Leo Zguri, i cili është pjesë e ekipit të parë.

Our sponsor

Ndërhyrja e të pranishmëve dhe policisë në stadium ka sjellë qetësimin e situatës teksa është shoqëruar jashtë autori i kësaj ngjarje.

Artikulli paraprakNgjarje e turpshme në Korçë, grushte ndaj presidentit të Skënderbeut Ardjan Takaj
Artikulli tjetërTrajneri Gvozdenoviç: Rezultati nuk është i drejtë, pika ndaj Tiranës nuk e kënaq Skënderbeun

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu