Ballina Lajme Ngjarje e turpshme në Korçë, grushte ndaj presidentit të Skënderbeut Ardjan Takaj

Ngjarje e turpshme në Korçë, grushte ndaj presidentit të Skënderbeut Ardjan Takaj

156
0
Our Sponsor

Një ngjarje e turpshme është regjistruar në Korçë, në minutat e para të ndeshjes mes Skënderbeut dhe Vllaznisë, në tribunën VIP ku ulen drejtuesit dhe personalitete të skuadrave

Një person ka debatuar dhe pastaj ka goditur me grusht presidentin e skuadrës korçarë, Ardjan Takaj, duke shkaktuar jo pak kaos në ato momente.

Personi në fjalë është prind i një prej lojtarëve të akademisë së Skënderbeut dhe kjo ka qenë arsyeja e zenkës mes tyre, në të cilën ka ndërhyrë edhe Gerhard Takaj, djali i presidentit të korçarëve, i cili është goditur gjithashtu në momentet e kaosit.

Our sponsor

Ndërhyrja e të pranishmëve dhe policisë në stadium ka sjellë qetësimin e situatës teksa është shoqëruar jashtë autori i kësaj ngjarje.

Artikulli paraprakSkënderbeu-Vllaznia, publikohen formacionet zyrtare
Artikulli tjetërZbulohet personi që sulmoi me grushte presidentin e Skënderbeut

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu