Ballina Intervista Aldo Teqja do të zëvendësojë Orgest Shehin: Po flasim për një…

Aldo Teqja do të zëvendësojë Orgest Shehin: Po flasim për një…

181
0
Our Sponsor

Pas largimit të Orges Shehit nga porta e bardhëkuqeve për të marrë kreun e pankinës korcare. Tani e gjithë përgjegjësia i bie djaloshit Aldo Teqja. Duket se është një përgjegjësi e madhe për të dhe kjo u duk shumë mirë në deklaratën e tij për “SuperSport”.

 

“Do të bëj maksimumin të eci në gjurmët e Shehit. Po flasim për një emër që i ka dhënë shumë si kampionatit shqiptar, ashtu edhe Skënderbeut. Ka qenë më e lehtë për mua, nga Gesti kam mësuar shumë. Vinte i pari në stërvitje dhe jepte gjithmonë maksimumin. Besoj se si trajner do të arrijë sukses dhe do të arrijë majat edhe si trajner”, tha Teqja.

Our sponsor
Artikulli paraprakGati për t’u shitur, por dy mesfushorët e Skënderbeut mbeten ende në pritje
Artikulli tjetërLajmi i fundit/ Takaj prezanton trajnerin Shehi: Lufta jonë e madhe është me UEFA-n!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu