Ballina Europe Skenderbeu blindon porten me nje kosovar!

Skenderbeu blindon porten me nje kosovar!

106
0
Our Sponsor

Portieri kosovar, Denis Troshupa, është lojtari më i ri, që është bashkuar me skuadrën e Skenderbeut. Portjeri eshte bashkuar sot me nje pjese te grupit ne “Tropikal Resort”dhe do të stërvitet nën urdhërat e Bozhiqit, së bashku me Shehin dhe Llapanjin.

Troshupa në edicionin e fundit ishte pjesë e Hajvalisë, ekip në të cilin la përshtypje shumë pozitive. 21-vjeçari nga Prishtina në këtë vit u rikthye në Kosovë, pasi më parë ka jetuar në Poloni, duke u aktivizuar edhe te skuadra Ruch Ryki.

Artikulli paraprakKorça feston deri në agim!
Artikulli tjetërJosa garanton: I perballojme kroatet

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu