Ballina Kampionati Gati për t’u shitur, por dy mesfushorët e Skënderbeut mbeten ende në...

Gati për t’u shitur, por dy mesfushorët e Skënderbeut mbeten ende në pritje

107
0
Our Sponsor

Bakari Nimaga dhe Enis Gavazaj janë lojtarët që kanë pasur kërkesa nga klube jashtë Shqipërisë për blerjen e kartonit. Drejtuesit e Skënderbeut nuk janë ende të vendosur për të shitur lojtarët, pasi duan të marrin maksimumin e mundshëm.

skenderbeu

Për Gavazajn ka pasur interesim konkret nga klube austriake dhe kroate, ndërsa për Nimagën është Kasimpasa në Turqi, si dhe një klub kazakistanas që po negociojnë me Skënderbeun. Gjithsesi, mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë.

Our sponsor
Artikulli paraprakUltimatum për 3 titullarë, Takaj pret deri të enjten lojtarët që të kthejnë përgjigje
Artikulli tjetërAldo Teqja do të zëvendësojë Orgest Shehin: Po flasim për një…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu