Ballina Kampionati Ekipi mbyll përgatitjet për Kamzën

Ekipi mbyll përgatitjet për Kamzën

78
0
Our Sponsor


Ekipi ka mbyllur sot përgatitjet në kuadër të ndeshjes të javës së 11-të ndaj Kamzës.

Angazhim maksimal nga skuadra në prag të ndeshjes duke pasur parasysh se Kamza është i vetmi ekip që na ndali në fazën e parë të kampionatit.

Nën drejtimin e trajnerit, Ilir Daja u zhvillua një seancë stërvitore tek anekset e stadiumit ‘Skënderbeu’, kryesisht e karakterit taknik. Stafi teknik ka zhvilluar dhe një test të fundit brënda grupit ku ka dhënë këshillat e fundit lojtarëve që do e nisin nga minuta e parë ndaj Kamzës.

Our sponsor

MUNGESAT – “Trajneri Daja duhet të bëjë nesër pa 3 lojtarë. Jashanica, Nespor dhe Lilaj nuk do të jenë të gatshëm për stafin. Jashanica dhe Nespor vijojnë programin individual ndërsa Lilaj pavarësisht se sot u stërvit me ekipin me shumë mundësi nuk do rrezikohet nga trajneri Daja. Mesfushori ka hequr Allçinë por do të jetë i gatshëm vetëm për ndeshjen ndaj Dynamo Kiev”

Ju rikujtojmë që ndeshja e javës së 11-të ndaj Kamzës do të zhvillohet nesër, ora 17:00 në stadiumin ‘Skënderbeu’.

Artikulli paraprakDel ne shitje website dhe faqja e fb e ksskenderbeu.com
Artikulli tjetërSkënderbeu – Kukësi, biletat në shitje

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu