Ballina Kampionati Skënderbeu – Kukësi, biletat në shitje

Skënderbeu – Kukësi, biletat në shitje

100
0
Our Sponsor

Të shtunë, ora 17:00, Ujqërit presin në stadiumin ‘Skënderbeu’, ekipin e Kukësit në kuadër të javës së 13-të të Kategorisë Superiore.

Fitorja e vetmja alternativë për rritur diferencën e pikëve me ndjekësit. Ftojmë tifozët të mbështesin maksimalisht ekipin. Bashkë më të fortë.

Our sponsor

Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 200 Lekë të reja

Tribuna C – 300 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 400 Lekë të reja

Tifozët miq – 300 Lekë

Gold A dhe B – 1000 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni nga dita e sotme në pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit.

Artikulli paraprakEkipi mbyll përgatitjet për Kamzën
Artikulli tjetërShehi bën autokritikë: Dita më e errët, nuk ishim gjëkundi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu