Ballina Kampionati K.F Skenderbeu-Partizani zyrtarizohet ora e takimit

K.F Skenderbeu-Partizani zyrtarizohet ora e takimit

78
0
Our Sponsor

Zyrtare : K.F Skenderbeu-Partizani do te zhvillohet diten e hënë (13 Prill) ne oren 18:00.

Eshte momenti i duhur per te bere kthesen e madhe.Te gjithe jemi te qarte per lojen e dobet ndaj Laçit dhe mungesen e golit por klubi eshte brenda objektivave ne kampionat dhe Kupe.Nje gol eshte i rikuperueshem ne kupe ndaj Kukesit dhe 1 pike nuk eshte shume ne kete sezon.Objektivi eshte ngjitja ne fron brenda dy javeve te ardhshme.Pavaresisht mungesave te shumta,ekipi ka kualitetet e duhura per te fituar dhe per te nxjere nga lufta ekipin e Partizanit.Duke ju mirkuptuar per shqetesimet e shprehura ne drejtimin te klubit ju bejme thirrje te na mbeshtesni deri ne fund.Bashke me ju do e kemi me te lehte fitimin e titullit dhe Kupes se Shqiperise.Objektivat tona mbeten po ato te fillimit te sezonit, Kete vit te dy trofete do te vijne ne Korce.

Artikulli paraprakKupa e Shqipërisë/ Kukësi thyen Skënderbeun, vendos goli i Pejiç, kualifikimi mbetet i hapur
Artikulli tjetërSkënderbeu vendos, vetëm për 300 bileta për Partizanin, të kuqtë e sfidojnë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu