Our Sponsor

Skënderbeu do të presë në shtëpi skuadrën e Kukësit, me korçarët që kanë ktheyr fokusin tashmë te dueli me verilindorët. Sfidë kjo që do të luhet ditën e dielë në orën 17:00 dhe që është i vlefshëm për javën e 23-të të Superiores.

 

Korçarët në 5 ndeshjet fundit kanë arritur të marrin vetëm 1 fitore dhe këto rezultate tregojnë se po kalojnë një “krizë”. Drejtuesit nuk e duan diçka të tillë dhe rezultatet e sfidave të fundit duket se kanë mbushur “kupën”.

Our sponsor

Ndaj Kukësit janë të detyruar vetëm për fitoren dhe nuk u lejohen hapa fals dhe ky ëhstë si nëj ultimatum ndaj lojtarëve për të arritur te 3 pikët. Në të kundër do të rrezikonin shumë në klasifikim.

Artikulli paraprakSKËNDERBEU SHORT “FERRI”
Artikulli tjetërLAJM I HIDHUR QË NË MËNGJES/ Lamtumirë Legjenda Teodor Vaso! Na iku dhe një Ikonë!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu