Our Sponsor

Komisioni i Ligave dhe Garave në FSHF ka përcaktuar kalendarin e ndeshjeve për 2024-ën përsa i përket ndeshjeve të Kupës së Shqipërisë

 

 

Our sponsor

TURI I 1/8-AVE I KUPËS SË SHQIPËRISË

 

Tirana-Korabi 24.01.2024 13:00

 

Egnatia-Lushnja 24.01.2024 13:00

 

Laçi-Dinamo 24.01.2024 13:00

 

Kukësi-Elbasani 24.01.2024 13:00

 

Erzeni-Bylis 24.01.2024 13:00

 

Partizani-Apolonia 24.01.2024 17:00

 

Vllaznia-Flamurtari 24.01.2024 17:00

 

Teuta-Skënderbeu 24.01.2024 17:00

 

 

Artikulli paraprakE FUNDIT / Dënohet korçari Kostika Beçka. Shikoni vendimin e Komisionit të Disiplinës
Artikulli tjetërSKËNDERBEU SHORT “FERRI”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu