Ballina Demtime Skënderbeu në telashe të mëdha, një “mal” me mungesa ndaj Tiranës

Skënderbeu në telashe të mëdha, një “mal” me mungesa ndaj Tiranës

128
0
Our Sponsor

Skënderbeu në telashe të mëdha, një “mal” me mungesa ndaj Tiranës

Veç Rexhepit, ajo që e bën më të vështirë situatën për ndeshjen e radhës për Skënderbeun, janë mungesat e tjera të ekipit që duket se po kalon momentin më të keq jo vetëm në renditje, por edhe në aspektin fizik. Pesë lojtarë të tjerë janë jashtë për këtë takim duke çuar numrin e lojtarëve të padisponueshëm në gjashtë të tillë.

 

 

Our sponsor

 

 

Meksi duket se është rikthyer në Greqi për të vijuar rikuperimin dhe rrugëtimi i tij me Skënderbeun mund të quhet i mbyllur. Nga ana tjetër edhe Mensah nuk shihet pranë ekipit. Nga ana tjetër, edhe Vangjeli ka dalë i dëmtuar nga ndeshja me Teutën dhe për pasojë do të mungojë në këtë takim të kësaj jave. Së fundi janë edhe dy të pezulluarit për shkak të kartonëve të marrë. Zguro dhe Berisha do të mungojnë në këtë takim duke çuar kështu në gjashtë mungesat e Skënderbeut për këtë takim.

 

Artikulli paraprak“Të gjitha për të gjitha”! Duhet të evitojë rënien në Kategorinë e Parë, Skënderbeu nuk ka më për të humbur ndaj Tiranës
Artikulli tjetër“Të gjithë biznesmenët korçarë janë të gatshëm të paguajnë gjobën e Skënderbeut”,

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu