Ballina Football ZYRTARE/ Skënderbeu fiton ndeshjen në tavolinë

ZYRTARE/ Skënderbeu fiton ndeshjen në tavolinë

161
0
Our Sponsor

Largësia Delvinë-Korçë në kilometra, por dhe mos pasja e pretendimit për të vijuar më tej në Kupën e Shqipërisë ku përballë kishin Skënderbeun ka detyruar deliviniotët të mos udhëtojnë drejt qytetit juglindor.

Sot ishte planifikuar ndeshja e 1/32 të Kupës së Shqipërisë mes Skënderbeut dhe Delvinës, por kjo ndeshje nuk do të luhet.

Our sponsor

 

Ka qenë Delvina që ka lajmëruar zyrtarisht FSHF-në në lidhje me mosudhëtimin e tyre drejt Korçës.

 

Kjo do të thotë që Skënderbeu fiton ndeshjen në tavolinë dhe kualifikohet më tej, ndërsa tashmë fokusi është vetëm te ndeshja ndaj Vllaznisë në fundjavë.

Artikulli paraprakHumb jetën ish-futbollisti i njohur i Skënderbeut
Artikulli tjetërTjetër largim nga Skënderbeu, sulmuesi e mbyll me skuadrën korçare

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu