Ballina Kampionati Dejvi Bregu del në stërvitje me Skënderbeun, pasdite në konferencë shtypi

Dejvi Bregu del në stërvitje me Skënderbeun, pasdite në konferencë shtypi

107
0
Our Sponsor

Dejvi Bregu është bashkuar me Skënderbeun në stërvitje sot paradite. Vlonjati është kthyer nga huazimi te Luftëtari dhe tashmë është gati për trajnerin Orges Shehi. Ai ka zhvilluar seancën e parë stërvitore, duke kryer ushtrime të lehta.

Bregu do të jetë sot pasdite, siç bën me dije klubi korçar, para gazetarëve sportivë, ku do të flasë për eventurën që ka nisur me Skënderbeun. Mesfushori-sulmues kishte arritur marrëveshjen me klubin korçar që në dimër, ndërsa tani është bashkuar me ekipin.

Our sponsor

Bregu është një nga ata lojtarë, që në të ardhmen pritet të shiten në kampionate të huaja. Drejtuesit e Skënderbeut po shohin të gjitha mundësitë që lojtari të kalojë në një skuadër të huaj, por për momentin nuk ka gjë konkrete.

Artikulli paraprakBraziliani Robinjo nuk e bind Shehin, Skënderbeu është pa sulmues
Artikulli tjetërSkënderbeu zyrtarizon mesfushorin 20-vjeçar, firmos kontratë 4-vjeçare

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu