Ballina Intervista Shkëmbi: E mendonim më të vështirë këtë sfidë, ja si e largova...

Shkëmbi: E mendonim më të vështirë këtë sfidë, ja si e largova dhimbjen

121
0
Our Sponsor

“Ishte një ndeshje e vështirë. Ne e mendonim edhe më të vështirë kjo për shkak të mungesave që kishim por ia dolëm dhe për këtë jam i lumtur. Sot kemi sakrifikuar shumë për këtë ndeshje dhe në fund jemi shpërblyer me këtë fitore të madhe.

Ekipi luajti i bashkuar ndaj dhe loja ishte aq e mirë. Përsa i përket dëmtimit tim kisha dhimbje para takimit ashtu si edhe në ndeshjen ndaj Kukësit, por bëra një gjilpërë për të qetësuar dhimbjet dhe më pas isha i gatshëm për të luajtur”, deklaroi Shkëmbi pas ndeshjes.

 

Our sponsor
Artikulli paraprakDueli i titullit, Josa: Me Partizanin është si finale
Artikulli tjetërHeronjtë korçarë: Tani fitojmë titullin

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu