Ballina Kampionati Ja si do të luajnë kampionët!

Ja si do të luajnë kampionët!

151
1
Our Sponsor

Trajneri Josa nuk ka preferuar ta zbardhë përpara lojtarëve 11-shen titullare ndaj Laçit. Të gjitha shanset janë që pjesa më e madhe e titullarëve të jenë në stol dhe pritet të aktivizohen futbollistët, që kanë luajtur pak minuta në sfidat e fundit. Trajneri Josa mendohet të aktivizojë në portë Shehin. Në mbrojtje do të jenë Souza, Lulaj, Arapi dhe Abazi. Në mesfushë gati janë Progni, Dema, Shabani dhe Berisha, kurse në sulm Abilaliaj dhe Hristov. Megjithatë, nuk përjashtohen surpriza nga ana e trajnerit Mirel Josa, i cili shpesh ka ndryshuar kurs në momentet e fundit.

 

Formacioni i mundshëm i Skënderbeut

Our sponsor

4-4-2

             Shehi

Souza   Lulaj      Arapi     Abazi

 

Progni   Dema     Shabani    Berisha

 

Hristov       Abilaliaj

Artikulli paraprakJosa i vendosur: Superkupën e dua në Korçë!
Artikulli tjetërLatifi si shumë “yje” të botës, e shëron “magjia” e Marijanës

1 Koment

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu