Ballina Intervista Kushta: Stafi më i dobët në historinë e Flamurtarit, titullin e meriton...

Kushta: Stafi më i dobët në historinë e Flamurtarit, titullin e meriton Skënderbeu

90
0
Our Sponsor

Për Sokol Kushtën, te Flamurtari nuk funksionon asgjë, ndërsa faji dhe përgjegjësia bien mbi të gjithë. Gjatë një interviste për “Panorama Sport”, legjenda e futbollit vlonjat thotë se Flamurtari ka dështuar me zgjedhjet e bëra.

Kushta thotë se stafi teknik italian është më i dobëti që mund të ketë ardhur ndonjëherë te Flamurtari.

Ish-futbollisti i shquar është shprehur kategorikisht kundër ndryshimit të formacionit në çdo ndeshje, por gjithashtu edhe kundër testeve fizike që stafi teknik zhvilloi muajin e kaluar, duke i cilësuar si të panevojshme dhe mungesë profesionalizmi.

Our sponsor

“Te Flamurtari në këto momente asgjë nuk funksionon, që nga administratori deri tek i fundit. Unë besoj se në një biznes fajin e parë e ka presidenti me zgjedhjet e tij, po pa lënë jashtë asnjë hallkë

Stafi më i dobët në historinë e Flamurtarit, titullin e meriton Skënderbeu

Artikulli paraprakSkënderbeu, rikthehen tre të pezulluar
Artikulli tjetërBerisha: Skënderbeu është kampion absolut

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu