Ballina Lajme 30 autobusë në dispozicion të tifozëve korçarë

30 autobusë në dispozicion të tifozëve korçarë

87
0
Our Sponsor

Deri tani klubi “Skënderbeu” ka prenotuar 30 autobusë që do të nisen nesër nga Korça në drejtim të Elbasanit, ndërkohë që sot pritet të prenotohen edhe disa të tjerë, por për momentin po kërkohet ndihmë për autobusë nga qytetet fqinjë, Pogradeci, Bilishti dhe Ersekë.

Dje në orët e pasdites është mësuar se drejtuesit e klubit kampion po kërkojnë autobusë deri në Elbasan dhe nëse ndodh çmimi që do paguajë klubi do të jetë dyfish për çdo autobus, pasi do të kryejë dy rruge vajtje-ardhje.

Artikulli paraprakProjekti 12 mln euro për sportin në Korçë
Artikulli tjetërDëmtohet Latifi, në dyshim për ndeshjen me Milsamin

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu