Ballina Kampionati Skënderbeu, rikthehen tre të pezulluar

Skënderbeu, rikthehen tre të pezulluar

127
0
Our Sponsor

Për ndeshjen me Partizanin, trajneri Mirel Josa pati tri mungesa të rëndësishme, ku mbrojtësit Vangjeli dhe Abazi ishin të pezulluar, pasi kishin plotësuar numrin tre të kartonëve të verdhë.

Gjithashtu, i pezulluar ishte edhe Nimaga, i cili u ndëshkua me karton të kuq në takimin me Laçin. Fatmirësisht, mungesat e këtyre tre lojtarëve nuk u ndien te Skënderbeu që e shkërmoqi Partizanin me rezultatin 5-2.

Për ndeshjen me Apoloninë, trajneri Josa i ka në dispozicion këta tre lojtarë, që rikthehen nga pezullimi. Gjithsesi, edhe për këtë javë Josa nuk e ka të plotë grupin, pasi për arsye kartonësh do të mungojnë Sabien Lilaj dhe Bernard Berisha. Të dy lojtarët ishin nga më të spikaturit ndaj të Partizanit, por nuk evituan dot kartonët e verdhë.

Our sponsor

 

Artikulli paraprakRadas: Gol hakmarrje, Skënderbeu s’ka mbaruar, vërtetuam se jemi më të mirët
Artikulli tjetërKushta: Stafi më i dobët në historinë e Flamurtarit, titullin e meriton Skënderbeu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu