Ballina Lajme Largohet James! I bashkohet Lilajt tek Qabala

Largohet James! I bashkohet Lilajt tek Qabala

134
0
Our Sponsor

Klubi ka arritur sot të mbyllë me sukses kalimin e sulmuesit James Adeniyi tek ekipi Azer, Qabala FK.

Sulmuesi ka udhëtuar sot drejt Azerbaxhanit ku ka firmosur dhe kontratën 3-vjeçare me klubin e ri.

Klubi i Futbollit ‘Skënderbeu’ falenderon James Adeniyi për kontributin e tij për fanellën bardhekuqe ku në 2 sezone e gjysëm fitoi 2 kampionate dhe një kupë.

Our sponsor

Me Skënderbeun, James u aktivizua në 82 takime zyrtare ku shënoi 24 gola.

I urojmë ish-sulmuesit bardhekuq shumë suksese me ekipin e ri!

Artikulli paraprakDAJA: S’JEMI ATY KU DUHET, DUAM DY TROFETË
Artikulli tjetërNdryshimet te Skënderbeu, ja cili do të jetë sulmi i ri i korçarëve

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu