Ballina Kampionati Mbyllet cikli i Skënderbeut, ja pas sa vitesh korçarët rikthehen në Kategorinë...

Mbyllet cikli i Skënderbeut, ja pas sa vitesh korçarët rikthehen në Kategorinë e Parë

295
0
Our Sponsor

Pas 13-vitesh në elitë dhe mes sukseseve të njëpasnjëshme, mbyllet këtu cikli i Skënderbeut në Superiore. Pas barazimit ndaj Dinamos, skuadra korçare, ka prerë përfundimisht “biletën” për në Kategorinë e Parë

Hera e fundit që bardhekuqtë nuk ishin pjesë e elitës, ishte sezoni 2008-2009. Korçarët do të tentojnë të rikthehen më të fortë se kurrë, duke filluar nga sezoni i ardhshëm.

Cila ka qenë përbërja e lojtarëve të Skënderbeut në sezonin 2008-2009 kur militonin në Kategorinë e Parë:

Our sponsor

Artikulli paraprakPërballja me Dinamon, Gega kërkon edhe një sforco nga Skënderbeu
Artikulli tjetër“Nuk do doja kurrë të isha pjesë e këtij mizerabiliteti”, Gega shpërthen kundër Jorgjit: Fundos një qytet, bën dush e shkon në shtëpi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu