Ballina Kampionati Ndeshje miqësore!

Ndeshje miqësore!

112
0
Our Sponsor

Ndeshje miqësore!

Nesër, ekipi do të zhvillojë miqësoren e 3-të gjatë përgatitjeve në Korçë ndaj Teutës.

Skënderbeu 🆚 Teuta
 Ora 18:00
🏟 Stadiumi “Skënderbeu”

Our sponsor
Artikulli paraprakTakaj bind edhe Vangjelin, futbollisti nisi që sot stërvitjen
Artikulli tjetërDemte kërkon të luajë më shumë dhe… titullin: Jam gati të sakrifikoj

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu