Ballina Demtime Operohet Bregu, Ndërhyrja del me sukses

Operohet Bregu, Ndërhyrja del me sukses

136
0
Our Sponsor

Ndërhyrja kirugjikale del me sukses.

Dejvi Bregu i është nënshtruar sot pasditë një nderhyrje kirurgjikale në krahun e majtë pas dëmtimit të pësuar gjatë ndeshjes miqësore të zhvilluar ditën e djeshme në ‘Tropikal Resort’ ndaj Tiranës.

Our sponsor

Mjekët ortopedë të Spitalit ‘Salus’ u shprehën se Bregu do të mund të bashkohet me ekipin në stërvitje për 3 deri në 4 javë

Pas operacionit, Dejvi Bregu u shpreh: “Falenderoj Presidentin Takaj, stafin e klubit, dhe Spitalin Salus që mu gjendën pranë në këtë moment të vështirë. Falenderime pa fund dhe për të gjithë tifozët për mesazhet inkurajuese. Do rikthehem shumë shpejt”

Shërim të shpejtë Dejvi!

Artikulli paraprak“Skënderbeu nuk dorëzohet kurrë, tani është koha për… pushime”
Artikulli tjetër“Takaj nuk flet në ajër”, Shehi do titullin dhe… përforcime

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu