Ballina Kampionati Projekti 12 mln euro për sportin në Korçë

Projekti 12 mln euro për sportin në Korçë

130
0
Our Sponsor

Pas pak ditësh në qytetin e Korçës do të fillojë zbatimi i projektit prej 12 milionë eurosh që do të përdoret për stadiumin “Skënderbeu”, për ta kthyer atë me standarde europiane, për pallatin e sportit të Korçës dhe për komplekset sportive rreth stadiumit. E rëndësishme është që stadiumi “Skënderbeu” do të ketë pas disa muajsh dhe një stadium prej 12 mijë vendesh.

Artikulli paraprakShiten 2 mijë bileta në 48 orë, “Elbasan Arena” do mbushet plot
Artikulli tjetër30 autobusë në dispozicion të tifozëve korçarë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu