Ballina Kampionati Skënderbeu-Partizani, kaos biletash, reagon Përmeti: Nuk mund të lëmë korçarët jashtë

Skënderbeu-Partizani, kaos biletash, reagon Përmeti: Nuk mund të lëmë korçarët jashtë

106
0
Our Sponsor

Është kaos total me biletat për kry endeshjen e kësaj jave që do të luhet të hënën. Klubi i Partizanit prej kohësh ka insistuar që të ketë më shumë sesa 300 bileta që kanë vënë në dispozicion vendësit, por kjo është refuzuar nga zyrtarët e Skënderbeut.

“Së pari, dua të them se nuk kam pasur asnjë shkresë zyrtare nga klubi ‘Partizani’ në lidhje me numrin e tifozëve që do të udhëtojnë të hënën drejt Korçës, – ka thënë drejtori i Skënderbeut, Ilirjan Përmeti. –

Kam pasur vetëm një telefonatë nga Genc Tomori dhe kemi bërë këtë bisedë. Ai më ka kërkuar në emër të klubit Partizani që të jenë 500-600 tifozë, por unë e kam sqaruar se nuk mund të jenë më shumë se 300, në bazë të rregullores…

Our sponsor

 

Artikulli paraprakJosa: Ja pse kemi ngecur, me “demat” nuk ka dështim
Artikulli tjetërFormacioni, Progni mban “peng” korçarët, lojtari vijon të përgatitet i diferencuar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu