Ballina Kampionati Skënderbeu-Vllaznia, publikohen formacionet zyrtare

Skënderbeu-Vllaznia, publikohen formacionet zyrtare

163
0
Our Sponsor

Dueli mes Skënderbeut dhe Vllaznisë sot në Korçë nis javën e 9 të Kategorisë Superiore.

Ndeshja ka një rëndësi të veçantë për të dy skuadrat për faktin se korçarët duan të vazhdojnë të qëndrojnë në grupin e ekipeve me pretendime për “Final FOUR”.

Ndërsa nga ana tjetër, shkodranët janë shumë larg pretendimeve të tyre aktuale për renditjen në kampionat.

Our sponsor

FORMACIONET ZYRTARE

SKËNDERBEU: Alia, Ramos, Prenci, Rabiou, Frashëri, Dumfur, Merlim, Shaqe, Liço, Rashica, Nikaj.
Trajner: Ivan Gvozdenoviç

VLLAZNIA: Mëhidri, Juriç, Beci, Stojanoviç, Sala, Çeshmedjev, Alivoda, Boshnjaku, Mala, Gruda, Balaj.
Trajner: Migen Memelli

Artikulli paraprakSkënderbeu kërkon fitoren, Gvozdenoviç: Jemi gati për Vllazninë, kemi vetëm një mungesë
Artikulli tjetërNgjarje e turpshme në Korçë, grushte ndaj presidentit të Skënderbeut Ardjan Takaj

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu