Ballina Lajme Zyrtare, Skënderbeu luan të martën 14 korrik

Zyrtare, Skënderbeu luan të martën 14 korrik

90
0
Our Sponsor

Klubi korçar ka bërë me dije mëngjesin e sotëm se ndeshja e parë e vlefshme për raundin e 2-të të UEFA Champions League  Skenderbeu përballë Crusaders (Irlanda e Veriut) ose Levadia Talin (Estoni) do të luhet në datën 14 korrik në orën 20:00. Është pikërisht kjo axhenda e klubit shqiptar që do ta nisë aventurën në Champions ditën e martë dhe do të kërkojë kualifikimin për në turin tjetër të këtij kompeticioni.

Artikulli paraprakOlainka: Kukësi vdiq! Qesh mirë, kush qesh i fundit…
Artikulli tjetërGodet sërish Skënderbeu, merr edhe sulmuesin bullgar Ventsislav Hristov

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu