Ballina Lajme Fakiç “thumbon” të larguarit: Më mirë ujk në një ditë, se një...

Fakiç “thumbon” të larguarit: Më mirë ujk në një ditë, se një dele gjithë jetën

85
0
Our Sponsor

Drejtori i Skënderbeut, Haris Fakiç, ka thumbuar të gjithë ata që po i kthejnë shpinën skuadrës në këto ditë të vështira.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ai ka shkruar: “Më mirë një ujk në një ditë, se një dele gjithë jetën”. Të shumtë ishin futbollistët që u larguan nga Skënderbeut, pas konfirmimit nga KAS për mospjesmarrjen në Europë. Një ndër personat që e “braktisi” Skënderbeun ishte dhe trajneri Ilir Daja që u largua drejt Flamurtarit.

fakic

Our sponsor
Artikulli paraprakFrashëri pranë zyrtarizimit: S’mund ti them “jo” Skënderbeut
Artikulli tjetërShehi merr miratimin e senatorëve, “topi” tani kalon tek Takaj

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu