Ballina Europe Lajmi i fundit/Daja vendos për Demten dhe Plakun

Lajmi i fundit/Daja vendos për Demten dhe Plakun

110
0
Our Sponsor

Skënderbeu po bëhet gati të marrë rrugën drejt Shkupit, ku do të kalojë mbrëmjen e sotme dhe nesër që në mëngjes do të marrë avionin për në Zagreb. Trajneri Ilir Daja ka përcaktuar edhe listën e lojtarëve, të cilët do të ketë më vete në Kroaci. Mungesa e vetme është ajo e Gripshit.

[the_ad id=”44″]

Our sponsor

Trajneri i korçarëve ka përfshirë në listë etipionin 19-vjeçar Demte, edhe pse nuk është federuar ende, por edhe sulmuesin Sebino Plaku, i cili ka dalë hapur kundër kreut të stolit të Skënderbeut. Shpresohet që për lojtarin afrikan të bëhet gati dokumentacioni përkatës dhe Daja ta ketë në stol ndaj Dinamos të enjten. Trajneri Daja nuk është “hakmarrë” ndaj Plakut dhe e ka përfshirë në listë, por edhe ai mendohet të jetë në stol.

Artikulli paraprakDeklaratë K.F Skënderbeu
Artikulli tjetërDaja kërcënon përsëri kroatët: Hap i madh para, në Elbasan do shihni Skënderbe tjetër

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu