Ballina Lajme Nuk ka dyshime, ja kush do të jetë kapiteni i ri i...

Nuk ka dyshime, ja kush do të jetë kapiteni i ri i Skënderbeut

120
0
Our Sponsor

Skënderbeu pret me padurim kapitenin e skuadrës së sezonit të ri. Mbrojtësi Marko Radas do të jetë i zgjedhuri i trajnerit Shehi në këtë pozicion dhe duket se do të vijë në Korçë ditën e nesërme.

Skenderbeu kapiteni

Kroati, një nga më besnikët e klubit bardhekuq, ka marrë disa ditë leje më shumë nga ana e drejtuesve dhe tashmë pritet që të mbërrijë në Korçë për të marrë në dorë frenat e ekipit. Shiriti i kapitenit te Skënderbeu kalon nga ish-portieri, tashmë trajner, Orges Shehi te Marko Radas.

Our sponsor

Radas

Artikulli paraprakOra e fundit: Zbuloni dy shitjet e radhës…!
Artikulli tjetërRadas kthehet si kapiten, Skënderbeu cakton dy miqësore

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu