Ballina Football Rikthehet Superiore, ja kur luan Skënderbeu

Rikthehet Superiore, ja kur luan Skënderbeu

237
0
Komisioni i disiplinës
Our Sponsor
Ndeshjet e javës së 13-të të kampionatit “Abissnet Superiore” do të luhen të ndara në dy ditë, konkretisht në datat 23 dhe 24 nëntor, duke nisur me sfidën Egnatia – Partizani, që u ndërpre të shtunën e 11 nëntorit për shkak të largimit nga jeta të futbollistit të Egnatia-s, Raphael Dëamena.

 

Ndeshja që u ndërpre në minutën e 24-t, do të vazhdojë pikërisht aty ku u la dhe kjo javë e 13-të do të ulë siparin me dy ndeshjet Vllaznia – Laçi dhe Skënderbeu – Teuta që do të

Artikulli paraprakE RËNDË/ PËRVEÇ GJOBËS, DISIPLINA I BLLOKON EDHE MERKATON SKËNDERBEUT…
Artikulli tjetërQyteti mban zi, ndahet nga jeta ish-futbollisti i njohur korçar Veteran Topçiu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu