Ballina Kampionati Skënderbeu hedh themelet për Akademinë e Futbollit, kërkon edhe… trajnerë

Skënderbeu hedh themelet për Akademinë e Futbollit, kërkon edhe… trajnerë

128
0
Our Sponsor

Skënderbeu ka hedhur ditën e sotme themel për ndërtimin e Akademisë së Futbollit. Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, klubi korçar ka shpallur vendet vakante për trajnerë, doktor, fizioterapist, psikologj dhe mësues të edukimit fizik. Të gjithë të interesuarit duhet të aplikojnë në adresën e vënë në dispozicion nga klubi dhe më pas do të vijë edhe përzgjedhja.

Të gjithë aplikantët e përzgjedhur nga bordi drejtues do të merren në intervistë në një moment të dytë. Te Skënderbeu janë optimistë dhe bëjnë me dije se projekti do të jetë gjigand, gjithsesi ngelet për tu parë.

Our sponsor

Skenderbeu

 

Artikulli paraprakKaba Sambou dhe Lulaj luajnë për një vend, si ndryshon mbrojtja e Skënderbeut në Vlorë!
Artikulli tjetërShehi: Radas luajti me injeksione, duam të jemi skuadra për t’u mundur

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu