Ballina Lajme ‘Yo-Yo test’, Shehi teston ekipin

‘Yo-Yo test’, Shehi teston ekipin

126
0
Our Sponsor
  1. Ekipi ka hyrë sot në ditën e 3-të të përgatitjeve për sezonin e ri nën drejtimin e trajnerit të ri Orges Shehi dhe stafit teknik.

Në ndryshim nga 2 ditët e para ku stafi ka punuar për të futur ekipin në ritëm, sot paraditë lojtarët i janë nënshtruar testit “Yo-Yo”, test i cili konsiston në qëndrueshmërinë aerobike të lojtarëve.

Lojtarët kanë përballuar mësë miri testin duke shfaqur gjëndje të shkëlqyer aerobike dhe fizike.

Ekipi do të pushojë sot pasdite dhe përgatitjet do të vijojnë nesër.

Our sponsor

———————

Artikulli paraprakSkënderbeu kompleton sulmin, vjen Robinjo
Artikulli tjetërSkënderbeu në pritje të Oto Xhonit, zbulohet arsyeja pse u larguan “senatorët”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu