Ballina Intervista Eskerdinja nuk vjen, Shehi: Ja çfarë nuk shkoi me brazilianin

Eskerdinja nuk vjen, Shehi: Ja çfarë nuk shkoi me brazilianin

95
0
Our Sponsor

Mungesa e akordit me Eskardinjën dhe rikthimi pas i klubit për kartonin e lojtarit duket se janë  “pengu” i Skënderbeut në lidhje më ketë merkato. Një gjë të tillë e bën me dije vetë trajneri i bardhekuqve, Orges Sheqhi, i cili në një prononcim të dhënë për “Panorama Sport” tregon “pengjet” e merkatos dhe vijimin e sezonit me bardhekuqtë

Shehi, merkatoja u mbyll, sa i kënaqur jeni me mënyrën sesi ka lëvizur klubi?

Our sponsor

Të them të drejtën është një merkato deri diku e mirë, duke parë edhe situatën që po kalonim. Mund të them se provuam deri në fund të arrinim një akord me Krymin dhe Eskerdinjën, për shkak të afateve nuk mundë të gjenim një lojtar.

eskerdinja skenderbeu

Më vjen keq për Eskerdinjën, që ishte shumë pranë, por një kthim pas i klubit brazilian bëri që gjithçka të prishej.

Artikulli paraprakShehi me laps e letër në dorë, afrimi i ri “djeg” Demten. Ja formacioni i ujqerve
Artikulli tjetërKaba Sambou dhe Lulaj luajnë për një vend, si ndryshon mbrojtja e Skënderbeut në Vlorë!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu