Ballina Lajme Mbrojtësi i Skënderbeut mbush “xhepat”, fiton gjyqin në FIFA ndaj skuadrës së…

Mbrojtësi i Skënderbeut mbush “xhepat”, fiton gjyqin në FIFA ndaj skuadrës së…

103
0

Mbrojtësi i djathtë korçar, Erlis Frashëri, ka fituar në FIFA gjyqin me klubin kosovar të Drenicës për një shumë që shkon rreth 10 mijë euro.

“FIFA ka vendosur që klubi i Drenicës të më shlyejë për 45 ditë borxhin, duke filluar nga data 20 prill.

Unë kam tentuar që së paku gjysmën e borxhit t’ia fal klubit, përmes marrëveshjes, por as kjo nuk më është mundësuar.

 

 

Tani nuk do t’ia fal asnjë cent”, ka thënë për mediat kosovare lojtari i Skënderbeut.

Artikulli paraprakGoli i tij rrëzoi Skënderbeun nga kategoria, flet Lilaj: Dita më e keqe e karrierës, nuk e di kush i tha trajnerit për të gjuajtur unë
Artikulli tjetërFOTO/ “Po shkruaj dhe po qaj”, Zguro me fjalë lamtumire për shokët e skuadrës dhe Skënderbeun: Keqardhje që shkoi kështu…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu