Josa: Humbja na vështirëson rrugën drejt titullit

2
Tranjeri i Skëndërbeut, Mirel Josa, dhe pse u largua me humbje nga fusha e kurbinasve,  i’a atribuon fajin shpërqëndrimit të lojtarëve. Të cilët nuk...

Laçi rrëzon Skënderbeun, fitore me nëntë lojtarë

0
LAÇI SKËNDERBEU 1-0 GOLI Sefgjinaj 90+4′ FORMACIONET LAÇI: Vujadinoviç, Teqja, Sheta, Buljan, Sefgjinaj, Meto, Nimani (Çela 18′), Veliaj, Zefi (Mustafa 33′), Cetkoviç, Xhejms (Mitraj 83′). (në dispozicion:...